Szukaj

insta

EVENTY, EVENTY, EVENTY..

Organizacja imprez plenerowych to dla nas sama przyjemność. Maj i czerwiec były dla nas bardzo pracowitymi miesiącami - tęskniliśmy za tym. Zrealizowaliśmy masę pikników rodzinnych oraz integracyjnych na terenie eventowym Wapienniki oraz na terenie całego województwa Łodzkiego. Realcje z tych wydarzeń mogliście juz zaobserwować na naszym Facebookowym Fanpagu.

         IMG 6958 Impreza integracyjna004

Największym powodzeniem w tym sezonie cieszy się piknik spotrowy, który idealnie odnajduje się na integracjach firmowych i eventach dla dzieci. Piknik sportowy to event, który opiera się głównie na atrakcjach ze sportowego świata. Jest to idealna opcja dla fanów aktywności fizycznej. Idea pikniku powstała ze względu na wysokie zainteresowanie atrakcjami football'owymi i sportowymi. To sportowe szaleństwo, urozmaicone konkursami, prowadzone przez profesjonalnych konferansjerów, którzy zapewnią świetną zabawę! W ramach organizacji spotkania zapewniamy szereg konkursów oraz atrakcje, które urozmaicają to wydarzenie. Turniej strzelecki z trzech rodzajów bronii, Zawody Sumo, Gigantyczne Piłkarzyki to tylko kilka atrakcji z naszej szerokiej gamy.

         urząd marszałkowski210 urząd marszałkowski220

Zapraszamy Was do zapoznania się ze szczegółową ofertą tego eventu! A my nie zwalniamy, lecimy organizować kolejne eventy!