Szukaj

insta

Wielkimi krokami nadchodzi...

Dzień dziecka nadchodzi!

Już niebawem wielkie święto - Dzień Dziecka. Z nami możecie zorganizować imprezę, która zastanie w pamięciach dzieci na długi czas. Opracowaliśmy i sprawdziliśmy dla Was cztery scenariuszei sprawdziliśmy dla Was cztery scenariusze, które zostały przygotowane specjalnie na tę okazję, ale nie samym programem zdobywamy sympatię dzieci i rodziców. Do każdej imprezy z okazji Dnia Dziecka zapewniamy stanowiska plastyczne i liczne dmuchańce, które oblegane są na wszystkich piknikach i festynach organizowanych przez naszą firmę. Konkursy z nagrodami, dmuchany zamek, duża dmuchana zjeżdżalnia, malowanie twarzy i stanowiska plastyczne – to wszystko jest w zasięgu Twojej ręki, a przede wszystkim Twojego budżetu!

          Sparta DzienDziecka 2018 DzikiZachod A4 pion screen 1Sparta DzienDziecka 2018 EkoZakreceni A4 pion screen 1

Kto może zorganizować imprezę z okazji Dnia Dziecka?

Festyn z okazji święta dziecka może zorganizować dosłownie każdy! Wystarczy, że skontaktujecie się z nami, a my kompleksowo zajmiemy się organizacją tego wydarzenia.

 Wyprawiamy Dni dziecka dla:

  • Firm, które chcą połączyć integracje pracowników z integracją ich rodzin.
  • Szkół, które chcą spędzić wyjątkowy dzień poza ławkami szkolnymi.
  • Urzędów i Gmin, które chcą postawić na integrację mieszkańców poprzez zabawę.

Jak zorganizować imprezę dla dzieci?

Najlepiej polegać na profesjonalistach. Śmiało możemy powiedzieć, że zaliczamy się do tej grupy. Potwierdzeniem są referencje klientów, którzy powierzyli nam organizację imprez dla dzieci.

Jakie atrakcje na Dnia Dziecka?

W naszej ofercie posiadamy liczne dmuchane atrakcje, które wywołują uśmiech na twarzy każdego dziecka. Zdjęcia oraz opisy znajdziecie w zakładce dmuchańce. Posiadamy również bogatą ofertę animacji dla dzieci, które prowadzone są przez doświadczone animatorki. Dbają one o dobrą zabawę
i bezpieczeństwo najmłodszych na imprezie. Proponujemy Wam również, prowadzenie imprezy przez doświadczonego konferansjera, który poprowadzi festyn dla dzieci, organizując liczne konkursy z nagrodami.

           Sparta DzienDziecka KOSMOS Sparta DzienDziecka PODROZ

Jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu!