slagg

Dzisiaj jest 23 sty 2021, 13:11

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  Strona 1 z 2
 [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Remont Zarzecza

Autor Wiadomość
 Tytuł: Remont Zarzecza
Administrator
Awatar użytkownika

W najbliższy weekend ekipa GT i Sparty spotyka się na Zarzeczu troszeczkę "podreperować teren". Jeśli ktoś z Was, userów, ma do pozbycia się duże opony (nie od osobówek) do jest dobre miejsce i czas. Oczywiście czekamy na wszelkie pomysły i propozycje a jak ktoś chce wpaść pomóc to oczywiście nie wygonimy :)

P.S. 7 kwietnia oficjalne otwarcie sezonu.

Obrazek

Wyświetl profil Wyślij prywatną wiadomość  

świeżak

Czy spotykanie żeby "troszeczkę podreperować teren" odbędzie się bez względu na pogodę ???

starszy szeregowy
Awatar użytkownika

Łoker pisze:
Czy spotykanie żeby "troszeczkę podreperować teren" odbędzie się bez względu na pogodę ???

Ito jest bardzo dobre i mądre pytanie, gdyż pogoda nie napawa optymizmem...

Obrazek

http://www.ghost-team.cba.pl

http://www.facebook.com/pages/Ghost-Team-Paintball/172399416170853?sk=wall

Administrator
Awatar użytkownika

Nastawiamy się, że jedziemy. Jak będzie bardzo źle to będziemy się zdzwaniać ale obyśmy nie musieli przekładać.

Obrazek

świeżak

Donxxx1987
W najbliższy weekend ekipa GT i Sparty spotyka się na Zarzeczu troszeczkę "podreperować teren". Jeśli ktoś z Was, userów, ma do pozbycia się duże opony (nie od osobówek) do jest dobre miejsce i czas. Oczywiście czekamy na wszelkie pomysły i propozycje a jak ktoś chce wpaść pomóc to oczywiście nie wygonimy :)

P.s. Prosiłbym o podawanie konkretnej daty spotkania :) bo chciałem pomóc i prawie mi się udało gdyby nie to że spotkanie było w sobotę co zauważyłem w niedzielę gdy dotarłem do zarzecza :x

uznany gracz
Awatar użytkownika

No cóż Łoker w sumie masz rację bo w tym temacie nie padło konkretnie że w ''sobotę'' lecz mówiąc weekend to sobota również jest w weekendzie. Co do konkretnego dnia to dogadaliśmy się telefonicznie i na naszym forum więc może i nasza wina :-( ale i tak wielkie dzięki za intencje z Twojej strony. Na pewno będziemy jeszcze chcieli to powtórzyć bo jest jeszcze dużo do zrobienia więc na pewno pomoc się przyda.

Administrator
Awatar użytkownika

łoker - jak to pisałem to nie wiedziałem jeszcze dokładnie kiedy. Ghości namieszali i w ostatniej chwili się zgadywaliśmy :D I pamiętaj - kto pyta nie błądzi :) Za rok zrobimy oficjalną listę wolontariuszów jak na grę :D

Obrazek

starszy szeregowy
Awatar użytkownika

Donxxx1987 pisze:
łoker - jak to pisałem to nie wiedziałem jeszcze dokładnie kiedy. Ghości namieszali i w ostatniej chwili się zgadywaliśmy :D I pamiętaj - kto pyta nie błądzi :) Za rok zrobimy oficjalną listę wolontariuszów jak na grę :D

co ja tu widzę... jak to namieszali? Chciałbym przypomnieć, że remont w Zarzeczu to w ogóle nasza propozycja była.
No i nie ładnie od razu wszystkiego na innych zrzucać ;p

Obrazek

Administrator
Awatar użytkownika

Wasyl ja przez kilka dobrych dni próbowałem się dowiedzieć od Was, m.in. na forum, kiedy dokładnie jedziemy remontować. Z Ulim się zdzwaniałem to mówił, że nie możecie się dogadać na forum, na części do której dostęp ma tylko GT. Czwartek wieczór się oficjalnie dowiedziałem, że sobota rano. Także nie przedstawiajmy tego w sposób, że ja na kogoś winę zrzucam bo nie o to przecież chodzi. Najważniejsze, że tam byliśmy i coś tam się zrobiło i gitara, że o to dbacie a my mogliśmy pomóc.

Obrazek

starszy szeregowy
Awatar użytkownika

Donxxx1987 pisze:
że o to dbacie a my mogliśmy pomóc.

i to jest najważniejsze :D i takie ujęcie się nam podoba :-) Bo co prawda to nie nasze pole ale jakoś je lubimy :D

a co do zgrania to tak bywa, gdy wszyscy pracują gdzie indziej i mimo, że sami to wymyśliliśmy to nie szło się dogadać co do terminu bo nie każdy regularnie zagląda do internetu, a nie wszystko można załatwić przez telefon. Ba niektórzy dostępni są tylko w weekendy.
Nawet mi w ostatniej chwili coś wyszło ale zdecydowałem że już umówiłem się na Zarzecze i jednak tę opcję wybiorę, choć przez innych było to gorzej odebrane.

Donxxx1987 pisze:
na forum, na części do której dostęp ma tylko GT

No wybacz, ale takie miejsce gdzie możemy pogadać we własnym gronie musi istnieć bo należy pamiętać, że nie jesteśmy z jednego miasta i możliwości spotkania się i obgadania różnych spraw praktycznie nie istnieje na co dzień. Trzeba przecież obgadać zakupy, składki, wydatki, po kłócić się, zaplanować różne rzeczy. Sam na pewno wiesz. I nie czuj się tym urażony.

Donxxx1987 pisze:
Także nie przedstawiajmy tego w sposób, że ja na kogoś winę zrzucam bo nie o to przecież chodzi.

No też mi się tak wydaje :-) choć trochę tak to wyglądało trzeba uczciwie przyznać ;-)

No ale trochę powojowaliśmy z oponami i innymi, i planujemy jeszcze jak się da to powtórzyć w tym roku.

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  Strona 1 z 2
 [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]