Szukaj

Oferta dla szkół

Proponujemy organizację wyjazdów plenerowych dla klas. Oferujemy szeroki zakres atrakcji, które przeprowadzimy w wybranym przez Państwa miejscu.

 

   Już od 40 zł/os macie możliwość udziału w wyjątkowych interaktywnych warsztatach. Zajęcia prowadzone są z doświadczonymi instruktorami, gwarantują doskonałą zabawę i dostarczają wiedzę w praktyce. Do wyboru są różne pakiety zajęciowe dostosowane do wieku, zapewniamy dojazd, a na zakończenie ognisko z kiełbaskami.  Sparta plakat szkoly
Pobierz informator (materiał dla uczniów i nauczycieli):
pobierz

Wapienniki - poniżej 13 roku życia

Wapienniki - powyżej 13 roku życia

Zarzecze - poniżej 13 roku życia

Zarzecze - powyżej 13 roku życia

1. TURNIEJ PAINTBALLOWY

Gra zespołowa polegająca na wyeliminowaniu przeciwników za pomocą kulek z farbą. W grze liczą się: doskonała komunikacja, wzajemne zaufanie oraz strategia działania, lecz głównym celem turnieju jest dobra zabawa. Dla dzieci poniżej 12. roku życia proponujemy alternatywną grę paintballową Splatmaster. 

Na miejsce organizacji spotkania proponujemy nasze trzy pola paintballowe:

 - 10 km od Radomska - Wapienniki

 - 10 km od Częstochowy - Lubojenka

 - 10 km od Bełchatowa - Zarzecze tzw. "Miasto Duchów"

dzien szkolny lodzkie (3) dzien szkolny radomsko dzien szkolny lodzkie (2)   oferta szkoly czestochowa

 

2. WIOSKA SŁOWIAŃSKA

W ramach zajęć uczestnicy spotkają się z grupą pasjonatów, którzy wprowadzą w sposób realistyczny w czasy wczesnośredniowieczne i przedstawią życie codzienne przodków, poprzez prezentację ich ubioru, uzbrojenia, wyposażenia wioski i obozu. Inscenizacja bitwy, pojedynki wojowników oraz poznawanie form pracy rzemieślniczej dawnych osadników stają się ciekawą atrakcją dla wszystkich uczestników zajęć. 

Warsztaty zapoznają z historią, tradycjami i metodami działania sprzed tysięcy lat. Osoby chętne mogą spróbować własnych sił i zaprezentować swoje umiejętności w tworzeniu wyrobów metodą wczesnośredniowieczną.

Do wyboru są 3 stanowiska spośród:

  • Kuźnia kowala
  • Tkactwo
  • Pokaz robienia zbroi
  • Garncarstwo
  • Skórnicze
  • Wypiekanie chleba
  • Łucznictwo
 warsztaty szkoly czestochowa wioska slowian radomsko warsztaty slowian radomsko wioska slowianska wapienniki

     

3. GRY Z ATRAKCJAMI

Każdy może spróbować swoich sił na strzelnicy paintballowej, w strzelaniu z łuku, zmierzyć się w budowaniu najwyższej wieży ze skrzyń, przejść z wykrywaczem metali po "polu minowym" lub stoczyć pojedynek w kombinezonach sumo. Wszystkie proponowane atrakcje stanowią nie lada wyzwanie i gwarantują doskonałą zabawę.

Pakiet jest idealną opcją dla grup pragnących aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Uczestnicy zostają podzieleni na grupy, otrzymują mapę oraz instrukcje, a ich zadaniem jest zaliczenie każdej spośród 4 wymienionych konkurencji oraz kilku punktów kontrolnych. Proponujemy organizację gry terenowej w dwóch wariantach: 

 

- gra z atrakcjami dla młodzieży powyżej 13 roku życia

Gra sportowa - skoncentrowana wokół aktywności fizycznych, nastawiona na współzawodnictwo, wymagająca zaangażowania wszystkich uczestników.

strzelnica paintballowa1

Strzelnica paintballowa

strzelnica lucznicza radomsko1

Strzelnica łucznicza

imprezy sumo radomsko (4)

Zawody sumo 

potrojne spodnie czestochowa

Potrójne spodnie 

Gra logiczna - opierająca się na umiejętności logicznego myślenia, wiedzy i znajomości różnych przedmiotów szkolnych.

gigantyczna jenga

Gigantyczna jenga 

oczami wyobrazni radomsko

Oczami wyobraźni 

pole minowe sparta

Pole minowe 

szczudla sparta

Szczudła 

Oprócz korzystania z atrakcji, uczniowie na każdej grze będą musieli współpracować, wykazać się kreatywnością i zaangażować.

 

- gra z atrakcjami dla dzieci poniżej 13 roku życia

Gra z atrakcjami - uczestnicy zostają podzieleni na grupy, otrzymują mapę oraz instrukcje, a ich zadaniem jest zaliczenie każdej spośród czterech ciekawych konkurencji (do wyboru). Dodatkowo, w zależności od ilości uczestników, do wykonania będą inne zadania, które zmuszają do współpracy i kreatywności. Wszystko odbywa się pod okiem wykwalifikowanej kadry.

 

strzelnica paintballowa lodz1

Strzelnica paintballowa 

strzelnica lucznicza lodzkie

Strzelnica łucznicza 

gigantyczna jenga 2

Gigantyczna Jenga 

 potrojne spodnie slaskie

Potrójne spodnie

wieloosbowe narty

Wieloosobowe narty 

kolo fortuny radomsko

Koło Fortuny 

Dodatkowo możemy zaoferować:

W Wapiennikach do dyspozycji uczestników jest miejsce ogniskowe wraz z namiotem, mieszczącym nawet do 100 osób. Nad całością imprezy czuwać będą nasi pracownicy.

 Dzień Szkolny trwa od godziny 9:00 do 13:00. Minimalna liczba uczestników spotkania to 18 osób. 

 

Atrakcje dla szkół Radomsko, Atrakcje dla szkół Bełchatów, atrakcje dla szkół Piotrków Trybunalski, Atrakcje dla szkół Częstochowa, Wycieczki klasowe Bełchatów, Wycieczki klasowe Piotrków, Wycieczki klasowe Radomsko, Wycieczki klasowe Częstochowa - TYLKO Z NAMI! ZAPRASZAMY!