Szukaj

Paintball

  Profesjonalna organizacja gier paintballowych na terenie całego kraju!

 Paintball lodzkie (8)Paintball lodzkie (12)maskapaintball polska (1)

Z nami przeżyjesz przygodę, której nie da się zapomnieć. Możemy zorganizować dla Ciebie nie tylko pełną emocji grę paintballową, ale także transport, ognisko, zabawy dla dzieci i wiele innych atrakcji. Wystarczy zadzwonić. Paintball Częstochowa? Paintball Piotrków? Paintball Bełchatów? Tylko ze Spartą!

 

O paintballu:

Paintball to wciąż rozwijająca się dziedzina sportu. Jest to także doskonała forma rekreacji. Paintball jest sportem uprawianym przez ludzi dowolnej profesji i stylu życia. Jest sportem, w którym kobiety i mężczyźni rywalizują na równi, a wiek nie odgrywa żadnej roli. Inteligencja, szybkość myślenia, zdecydowanie i determinacja, a nie siła, prędkość, czy zwinność są kluczowymi czynnikami sukcesu. Niezwykle ważna jest tutaj także umiejętność pracy w zespole. Generalnie jest to gra, sport, zabawa o różnych celach i zasadach lecz z jedną wspólną cechą - wykorzystuje kulki z farbą miotane przez broń pneumatyczną na CO2, sprężone powietrze lub azot, zwaną markerami. Jeśli chcesz przeżyć przygodę, która na długo pozostanie Ci w pamięci, umów się z nami i zagraj.
 Nasze pola: (Częstochowa, Bełchatów, Radomsko)   

Bełchatów:
kontakt

„Miasto duchów” – opuszczony zakład przemysłowy z 5 budynkami. Łączna powierzchnia terenu to 4 ha. Niezwykle ciekawe miejsce do gier paintballowych. Położne w odległości: Radomsko – 30 km, Piotków Tryb. -30 km, Bełchatów – 10 km, Łódź oraz Częstochowa – 60 km.
 
Zdjęcia i informacje znajdziesz tutaj.
 

Radomsko:

 paintball częstochowa
Pole paintballowe "Wapienniki" to stara kopalnia wapnia o powierzchni ponad 6 ha. Teren niezwykle zróżnicowany dający wiele możliwość realizacji gier. Na terenie znajduje się miejsce ogniskowe wraz z namiotem oraz specjalnie przygotowany poligon.

Zdjęcia i informacje znajdziesz tutaj.

Częstochowa:

 paintball częstochowa
Posiadamy kilka miejsc do gry w paintball w okolicach Częstochowy. W większości są to tereny leśne, ze specjalnie przygotowanym poligonem do gry. W marcu 2013 roku planujemy oddać do użytku profesjonalne pole paintballowe zlokalizowane w startym zakładzie przemysłowym w Lubojence.

 Zdjęcia i informacje znajdziesz tutaj.

 


Gramy także na ciekawych terenach w okolicy Łodzi, Piotrkówa Tryb, Wielunia, Opoczna i Tomaszowa Maz. oraz w miejscu zaproponowanym przez Ciebie.

Cennik:

Paintball to atrakcja zespołowa. Naszym podstawowym klientem jest grupa min. 10-osobowa. W przypadku mniejszych grup płatność ustalana jest indywidualnie. W ramach każdego z trzech zestawów paintballowych otrzymujecie Państwo:

  • gotowego do gry markera
  • kulki (ilość w zależność od rodzaju zestawu)
  • wstęp na profesjonalne pole paintballowe
  • butlę HP
  • maskę ochronną
  • ubranie ochronne
  • nieograniczony czas gry
  • obsługę techniczną i sędziowską
  • ubezpieczenie NNW

Zestaw MINI - pełen sprzęt, mundur oraz 100 kulek

Cena:  35 zł  - poniedziałek - czwartek

           40 zł - piątek - niedziela-święta-długie weekendy

           Każde następne 100 kulek kosztuje 15 zł.

Zestaw STANDARD - pełen sprzęt, mundur oraz 300 kulek 

Cena: 59 zł  - poniedziałek - czwartek

          65 zł - piątek - niedziela-święta-długie weekendy

          Każde następne 100 kulek - 10 zł. 

Zestaw MAX - pełen sprzęt, mundur oraz 500 kulek 

Cena: 75 zł  - poniedziałek - czwartek

          80 zł - piątek - niedziela-święta-długie weekendy

          Każde następne 100 kulek - 10 zł.

Zestaw MULTI - pełen sprzęt, mundur, 1000 kulek

Cena: 110 zł - poniedziałek - czwartek

          115 zł - piątek - niedziela - święta - długie weekendy

          każde następne 100 kulek - 10 zł. 


Uwaga!

Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z wpłaceniem zaliczki. Dokładne informacje przy zapytaniu o termin. 


Osoba, która zorganizuje grupę 15 graczy, zestaw startowy otrzymuje za darmo.

W przypadku zakupienia, któregokolwiek z zestawów klient nie ma możliwości gry na własnych kulkach. Gra na własnych kulkach jest możliwa tylko w przypadku udziału w grze otwartej organizowanej przez nas. W przypadku gdy w grupie komercyjnej są gracze z własnym sprzętem - obowiązuje cennik jak na grach otwartych z tym, że gramy tylko na naszych kulkach.  Wypożyczenie kompletu sprzętu na cały dzień kosztuje 40 zł. Do pobrania

 Nasz sprzęt:

Wykorzystujemy niezawodny sprzęt. Posiadamy najlepsze markery na rynku komercyjnym – Tippmanny 98 RENTAL oraz kulki renomowanych światowych producentów.

Dmuchane pole paintballowe:

Dla osób, które chcą zorganizować rozgrywki na swoim terenie mamy do zaoferowania składające się z 12 przeszkód, pneumatyczne pole paintballowe wraz z siatką ochronną, która umożliwia oglądanie rozgrywek z bliskiej odległości. To doskonała atrakcja na eventy, festyny i imprezy integracyjne. 

Uwaga:

Dzięki posiadanej dużej ilości sprzętu możemy zorganizować imprezę paintballową dla 120 osób. 

 
 
 Paintball Lodzkie (47)Paintball Fort Silesia Czestochowa (15)Paintball Fort Silesia Czestochowa (19)Wapienniki paintball sparta (8)

Pole pneumatyczne:

 pole paintballowe belchatowpole paintballowe piotrkowpole paintballowe radomskopole pintballowe czestochowa
 

Więcej zdjęć znajdziesz tutaj!