Zaufali nam

Szukaj

  Profesjonalna organizacja gier paintballowych na terenie całego kraju!

 zarzecze3fb3sc7wap3

Z nami przeżyjesz przygodę, której nie da się zapomnieć. Możemy zorganizować dla Ciebie nie tylko pełną emocji grę paintballową, ale także transport, ognisko, zabawy dla dzieci i wiele innych atrakcji. Wystarczy zadzwonić. Paintball Częstochowa? Paintball Piotrków? Paintball Bełchatów? Tylko ze Spartą!

 

O paintballu:
Paintball to wciąż rozwijająca się dziedzina sportu. Jest to także doskonała forma rekreacji. Paintball jest sportem uprawianym przez ludzi dowolnej profesji i stylu życia. Jest sportem, w którym kobiety i mężczyźni rywalizują na równi, a wiek nie odgrywa żadnej roli. Inteligencja, szybkość myślenia, zdecydowanie i determinacja, a nie siła, prędkość, czy zwinność są kluczowymi czynnikami sukcesu. Niezwykle ważna jest tutaj także umiejętność pracy w zespole. Generalnie jest to gra, sport, zabawa o różnych celach i zasadach lecz z jedną wspólną cechą - wykorzystuje kulki z farbą miotane przez broń pneumatyczną na CO2, sprężone powietrze lub azot, zwaną markerami. Jeśli chcesz przeżyć przygodę, która na długo pozostanie Ci w pamięci, umów się z nami i zagraj.
 

Nasze pola: (Częstochowa, Bełchatów, Radomsko)   

Bełchatów:
kontakt

„Miasto duchów” – opuszczony zakład przemysłowy z 5 budynkami. Łączna powierzchnia terenu to 4 ha. Niezwykle ciekawe miejsce do gier paintballowych. Położne w odległości: Radomsko – 30 km, Piotków Tryb. -30 km, Bełchatów – 10 km, Łódź oraz Częstochowa – 60 km.
 
Zdjęcia i informacje znajdziesz tutaj.
 

Radomsko:

 paintball częstochowa
Pole paintballowe "Wapienniki" to stara kopalnia wapnia o powierzchni ponad 6 ha. Teren niezwykle zróżnicowany dający wiele możliwość realizacji gier. Na terenie znajduje się miejsce ogniskowe wraz z namiotem oraz specjalnie przygotowany poligon.

Zdjęcia i informacje znajdziesz tutaj.

Częstochowa:

 paintball częstochowa
Posiadamy kilka miejsc do gry w paintball w okolicach Częstochowy. W większości są to tereny leśne, ze specjalnie przygotowanym poligonem do gry. W marcu 2013 roku planujemy oddać do użytku profesjonalne pole paintballowe zlokalizowane w startym zakładzie przemysłowym w Lubojence.

 Zdjęcia i informacje znajdziesz tutaj.

 


Gramy także, na ciekawych terenach w okolicy Łodzi, Piotrkówa Tryb, Wielunia, Opoczna i Tomaszowa Maz. oraz w miejscu zaproponowanym przez Ciebie.

Cennik:

W ramach każdego z trzech zestawów paintballowych otrzymujecie Państwo:

  • gotowego do gry markera
  • kulki (ilość w zależność od rodzaju zestawu)
  • wstęp na profesjonalne pole paintballowe
  • butlę HP lub CO2
  • maskę ochronną
  • ubranie ochronne
  • nieograniczony czas gry
  • obsługę techniczną i sędziowską
  • ubezpieczenie NNW

Zestaw MINI - pełen sprzęt, mundur oraz 100 kulek

Cena:  35 zł  - poniedziałek - czwartek

           40 zł - piątek - niedziela-święta-długie weekendy

           Każde następne 100 kulek kosztuje 15 zł.

Zestaw STANDARD - pełen sprzęt, mundur oraz 300 kulek 

Cena: 59 zł  - poniedziałek - czwartek

          65 zł - piątek - niedziela-święta-długie weekendy

          Każde następne 100 kulek - 10 zł. 

Zestaw MAX - pełen sprzęt, mundur oraz 500 kulek 

Cena: 75 zł  - poniedziałek - czwartek

          80 zł - piątek - niedziela-święta-długie weekendy

          Każde następne 100 kulek - 10 zł.


Uwaga!
Osoba, która zorganizuje grupę 15 graczy, zestaw startowy otrzymuje za darmo.

W przypadku zakupienia, któregokolwiek z zestawów klient nie ma możliwości gry na własnych kulkach. Aby gra na własnych kulkach była możliwa należy wypożyczyć sam sprzęt. Wypożyczenie kompletu sprzętu na cały dzień kosztuje 40 zł. Obsługa techniczna oraz nabijanie butli dodatkowo 5 zł.Do pobrania

 Nasz sprzęt:

Wykorzystujemy niezawodny sprzęt. Posiadamy najlepsze markery na rynku komercyjnym – Tippmanny 98 RENTAL oraz kulki renomowanych światowych producentów.

Dmuchane pole paintballowe:

Dla osób, które chcą zorganizować rozgrywki na swoim terenie mamy do zaoferowania składające się z 12 przeszkód, pneumatyczne pole paintballowe wraz z siatką ochronną, która umożliwia oglądanie rozgrywek z bliskiej odległości. To doskonała atrakcja na eventy, festyny i imprezy integracyjne. 

Uwaga:

Dzięki posiadanej dużej ilości sprzętu możemy zorganizować imprezę paintballową dla 120 osób. 

 
 
 Paintball Lodzkie (47)Paintball Fort Silesia Czestochowa (15)Paintball Fort Silesia Czestochowa (19)Wapienniki paintball sparta (8)

Pole pneumatyczne:

 pole paintballowe belchatowpole paintballowe piotrkowpole paintballowe radomskopole pintballowe czestochowa
 

Więcej zdjęć znajdziesz tutaj!